Vesele maškare u našoj školi

PŠ Sinac- Iako najkraći mjesec u godini, veljača je i više nego ispunjena različitim  aktivnostima. Osim što je ''mjesec ljubavi'', veljaču obilježava i tradicionalni maskenbal.  Naša škola je i ove godine napravila bal pod maskama u kojem su se pojavili različiti šareni i veseli likovi.

Stiglo vrijeme karnevala,
Vrijeme plesa,
Vrijeme šala,
Za sve maske divni dani,
Raspjevani,
Razigrani.
Maskenbal, maskenbal,
Svatko voli maskenbal,
Iza maske lice kriti
Netko drugi tada biti.“

Jadranka Čunčić Bandov

I ove smo godine čuvali tradiciju i 28. veljače 2017. obilježili zadnji dan maškara. Našom malom ali veselom školom odzvanjali su zvuci glazbe i plesa veselih kauboja, klaunova, gusara, Batmana, Supermana i mnogih drugih. Učenici su pokazali da se i ove godine žele zabaviti sa svojim učiteljima i tako proslaviti završetak maškara.

Zasladili su se i krafnama koje se tradicionalno peku u vrijeme poklada. Uživali su u raznim igricama s balonima, pjesmi i plesu. I ovaj put smo pokazali da smo spremni opustiti se i zabaviti te svojom kreativnošću, veseljem i smijehom uljepšati život u našoj školi.

objavio: Petra Janković   datum: 3. 3. 2017.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.