Dan škole OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac

Svake godine posljednji petak u mjesecu svibnju naša škola obilježava Dan škole. Ove školske godine 26. svibnja 2017. održan je tradicionalni turnir u malom nogometu i košarci u kojem su sudjelovali  učenici razrednih odjela IV.-VIII. razreda. Nakon tri školska sata redovne nastave prigodnim programom u kino dvorani Gackog pučkog otvorenog učilišta učenici i nastavnici OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac svečano su obilježili Dan škole pod vodstvom prof. Mire Krmec.

Sve uzvanike, učitelje, roditelje i učenike  pozdravila je v.d. ravnateljice Ana Marija Cvitković, nabrojivši  s ponosom  uspjehe  svojih učenika i učitelja na brojnim natjecanjima u znanju i u sportskim disciplinama. Sve nazočne v.d. ravnateljica je ovom prilikom podsjetila kako je OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac uključena u pilot projekt e-Škole, koji ima cilj jačanje osnovnoškolskog sustava i osposobljavanja učenika za daljnje školovanje i cjeloživotno učenje.

U ime župana Ličko-senjske županije dr. Darka Milinovića kao njegova izaslanica prisutnima se obratila dožupanica Renata Hodak,dosadašnja ravnateljica OŠ Zrinskih i Frankopana  Otočac. Obećala je veliku podršku Županije svim dobrim  projektima važnih za razvoj svih škola.

Zanimljiv, kreativan program i za dobro raspoloženje svih prisutnih pobrinuli su se učenici koji su  nas razveselili pjesmom, glumom i prigodnim recitacijama koje su zajedno sa svojim učiteljima vrijedno pripremali tijekom školske godine.

objavio: Administrator   datum: 31. 5. 2017.

« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.