Školo, vidimo se najesen!

PŠ Hrvatsko PoljeZavršetak nastavne godine donosi radost, ali i žalost. Školskim obavezama došao je kraj pa učenike preplavljuje osjećaj zadovoljstva i razbibrige, a s druge strane, opraštamo se od svojih školskih prijatelja, zajedničkih druženja i učiteljice, što ne rađa ugodom. Upravo takav splet osjećaja i dojmova ponijele su učenice naše škole svojim domovima nakon druženja posljednjeg dana nastavne godine.

Kako bi gorko-slatki okus ostao više sladak nego gorak, za kraj nastavne godine u našoj školi organizirali smo prigodni program i druženje na koje smo pozvali i roditelje učenica. Sportski dio druženja bio je ispunjen dječjim igrama i natjecanjima uz navijačku podršku roditelja. Iznenađenje roditeljima bila je kratka priredba prikazana u obliku dječje televizijske emisije. U njoj su učenice predstavile dio radova ostvarenih tijekom nastavne godine. Izvele su igrokaz - eko razgovor dviju roda, lutkarsku predstavu obitelji Ježić, pročitale nekoliko školskih šala i pisanih radova. Lijep scenski prikaz upotpunjen je izložbom odabranih dječjih likovnih radova.

Ove godine naša se škola oprašta od drage i vrijedne učenice Ivane Rukavina. Njena osobnost nedostajat će našem školskom zajedništvu i s radošću ćemo je se sjećati. Želimo joj puno uspjeha i dobrih rezultata u daljnjem školovanju.

Fotografije s druženja pogledajte u galeriji.

objavio: Mateja Posavi   datum: 17. 6. 2017.

« Srpanj 2018 »

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.