Školo, vidimo se najesen!

PŠ Hrvatsko PoljeZavršetak nastavne godine donosi radost, ali i žalost. Školskim obavezama došao je kraj pa učenike preplavljuje osjećaj zadovoljstva i razbibrige, a s druge strane, opraštamo se od svojih školskih prijatelja, zajedničkih druženja i učiteljice, što ne rađa ugodom. Upravo takav splet osjećaja i dojmova ponijele su učenice naše škole svojim domovima nakon druženja posljednjeg dana nastavne godine.

Kako bi gorko-slatki okus ostao više sladak nego gorak, za kraj nastavne godine u našoj školi organizirali smo prigodni program i druženje na koje smo pozvali i roditelje učenica. Sportski dio druženja bio je ispunjen dječjim igrama i natjecanjima uz navijačku podršku roditelja. Iznenađenje roditeljima bila je kratka priredba prikazana u obliku dječje televizijske emisije. U njoj su učenice predstavile dio radova ostvarenih tijekom nastavne godine. Izvele su igrokaz - eko razgovor dviju roda, lutkarsku predstavu obitelji Ježić, pročitale nekoliko školskih šala i pisanih radova. Lijep scenski prikaz upotpunjen je izložbom odabranih dječjih likovnih radova.

Ove godine naša se škola oprašta od drage i vrijedne učenice Ivane Rukavina. Njena osobnost nedostajat će našem školskom zajedništvu i s radošću ćemo je se sjećati. Želimo joj puno uspjeha i dobrih rezultata u daljnjem školovanju.

Fotografije s druženja pogledajte u galeriji.

objavio: Mateja Posavi   datum: 17. 6. 2017.

« Veljača 2018 »

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

05.02.2018. 11:45
Obilježite s nama Dan sigurnijeg Interneta
Povodom Dana sigurnijeg Interneta, koji se obilježava u utorak, 6. veljače 2018. godine Nacionalni CERT će s početkom u 12 i 30 sati održati webinar naslovljen "WannaCry - Dani nesigurnog Interneta"