PŠ Hrvatsko Polje

Božićna priredba u susjednoj područnoj školi

PŠ Hrvatsko Polje - Gdje je zajedništvo tu je i radost, a još je veća kada dolazi  jedno od najljepših doba u godini – Božić i božićni blagdani. Mi smo svoje slavlje započeli ranije, priredbom u susjednoj područnoj školi.

Područna škola Kompolje bila je, u srijedu 23. prosinca, domaćin Božićne priredbe u koju su se uključile i učenice naše škole, Ivana i Helena. Program su organizirale učiteljice Marina, Danijela, Mateja i vjeroučiteljica Ana, uz veliku pomoć svojih malih učenika. I ovo je bio dokaz da kad se male ruke slože, sve se može. Tako je i naša priredba u maloj školi bila srcem velika i izuzetno zanimljiva za roditelje, dječju najvjerniju publiku.

Recitiralo se, igralo, pjevalo, plesalo i poželjelo svim prisutnima tople i iskrene želje za nadolazeće blagdane. Ne žele samo misice mir u svijetu, već i naša djeca u svakom pogledu. Helena i Ivana izvele su prigodne recitacije o zimi i Isusovom rođenju, uključile se pjesmom i plesom u dječji zbor, a njihove majke i bake obogatile su ukusnim slasticama naš stol za veselicu i druženje nakon priredbe. Hvala im!

objavio: Mateja Posavi Došen   datum: 26. 4. 2016.