PŠ Hrvatsko Polje

Zabava za kraj školske godine

PŠ Hrvatsko Polje - Zazvonilo je i posljednje zvono koje je najavilo kraj nastave, ali i početak odmora, radosti, igre i još mnogo toga ali bez školske brige. Kraj je još jedne školske godine, ocjene su u imenicima, a uskoro i u svjedodžbama. Ljetni odmor je pred učenicima. Zadnji dan nastave protječe u slavlju i opraštanju. Kako je to bilo u našoj školi, pogledajte u galeriji fotografija i pročitajte u nastavku.

Prostor za proslavu posljednjeg nastavnog dana uredili su i pripremili učenici s učiteljicom i spremačicom dan ranije. Opušteno druženje uslijedilo je nakon završetaka nastave uz slasnu okrjepu, glazbu, sportska natjecanja, dječje igre i izložbu dječjih radova.

U sportskim natjecanjima skakanja u vrećama, potezanju štapa, školici i poligonu pobjede su se ravnomjerno rasporedile među učenicama. U pauzi između natjecanja bile su dječje društvene i jezične igre, kao i okrjepa za koju su se pobrinule mame i bake. Ples i pjesma protezali su se tijekom cijele zabave, a velika radost bila je otvaranja kutije uspomena i razgledavanje izložbe dječjih radova. Kutiju uspomena čine uspomene s izleta i od gostiju koji su posjetili našu školu, a izložbu dječjih radova svi likovni radovi koje su učenice izradile na nastavi Likovne kulture, Vjeronauka, Engleskog jezika i projekata povodom obilježavanja pojedinih dana u godini. Radovima su se divili učenici, ali i roditelji kad su došli u školu po svoju djecu.

Iza nas ostaje uspješna i uzbudljiva godina. Primijetile su to i same učenice rekavši kako su puno toga naučile. Raduju se ljetnom odmoru, ali i znatiželjno iščekuju početak nove školske godine i izazove koje će ona donijeti. Želimo im ugodan i radostan ljetni odmor, kao i svim ostalim učenicima i djelatnicima OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac.

objavio: Mateja Posavi Došen   datum: 13. 6. 2016.