PŠ Hrvatsko Polje

Školo, vidimo se najesen!

PŠ Hrvatsko PoljeZavršetak nastavne godine donosi radost, ali i žalost. Školskim obavezama došao je kraj pa učenike preplavljuje osjećaj zadovoljstva i razbibrige, a s druge strane, opraštamo se od svojih školskih prijatelja, zajedničkih druženja i učiteljice, što ne rađa ugodom. Upravo takav splet osjećaja i dojmova ponijele su učenice naše škole svojim domovima nakon druženja posljednjeg dana nastavne godine.

Kako bi gorko-slatki okus ostao više sladak nego gorak, za kraj nastavne godine u našoj školi organizirali smo prigodni program i druženje na koje smo pozvali i roditelje učenica. Sportski dio druženja bio je ispunjen dječjim igrama i natjecanjima uz navijačku podršku roditelja. Iznenađenje roditeljima bila je kratka priredba prikazana u obliku dječje televizijske emisije. U njoj su učenice predstavile dio radova ostvarenih tijekom nastavne godine. Izvele su igrokaz - eko razgovor dviju roda, lutkarsku predstavu obitelji Ježić, pročitale nekoliko školskih šala i pisanih radova. Lijep scenski prikaz upotpunjen je izložbom odabranih dječjih likovnih radova.

Ove godine naša se škola oprašta od drage i vrijedne učenice Ivane Rukavina. Njena osobnost nedostajat će našem školskom zajedništvu i s radošću ćemo je se sjećati. Želimo joj puno uspjeha i dobrih rezultata u daljnjem školovanju.

Fotografije s druženja pogledajte u galeriji.

objavio: Mateja Posavi Došen   datum: 17. 6. 2017.