Pravilnici

Zakoni i pravilnici iz područja školstva

1. Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi
  2. Nacionalni okvirni kurikulum
  3. Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi
  4. Odluka o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika za školsku godinu 2016./2017.
  5. Pravilnik o polaganju stručnog ispita učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu i nastavnika u srednjem školstvu
  6. Pravilnik o napredovanju učitelja i nastavnika u osnovnom i srednjem školstvu
  7. Pravilnik o izmjenama Pravilnika o napredovanju učitelja i nastavnika u osnovnom i srednjem školstvu
  8. Državni pedagoški standard osnovnoškolskog sustava odgoja i obrazovanja
  9. Izmjene i dopune državnog pedagoškog srandarda osnovnoškolskog sustava odgoja i obrazovanja
  10. Različiti pravilnici iz područja školstva
  11. Zakon o radu
  12. Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o radu
  13. Pravilnik o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole
  14. Pravilnik o izmjenama i dopunama pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole
  15. Pravilnik o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole   (Interno pročišćeni tekst pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (narodne novine, broj 87/14. I 81/15.) )

Školski dokumenti

1. Statut Škole
  2. Pravilnik o radu
  3. Poslovnik o radu školskih vijeća
  4. Odluka o kućnom redu
  5. Pravilnik o ostvarenju ugovornih obveza
  6. Pravilnik o radu školske knjižnice
  7. Pravilnik o zaštiti i obradi arhivskog i registraturnog gradiva
  8. Odluka o etičkom kodeksu neposrednih nositelja odgojno- obrazovne djelatnosti
  9. Pravilnik o zaštiti od požara
  10. Pravilnik o korištenju školske sportske dvorane
  11. Poslovnik o radu školskog športskog društva

« Lipanj 2017 »

27.06.2017. 20:10
Upozorenje - nova ransomware kampanja Petya
U tijeku je nova kampanja zlonamjernim ransomware sadržajem te su slučajevi zaraze zabilježeni u Ujedinjenom Kraljevstvu, Rusiji, Indiji, Nizozemskoj, Španjolskoj, Danskoj i drugima. Trenutna su meta računala raznih korporacija, energetskih postrojenja te banaka.

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.