LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJA

OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH I FRANKOPANA OTOČAC

KLASA: 003-06/17-01/11

URBROJ: 2125/21-11-17-01

U Otočcu, 10.04.2017. god.

Temeljem članka 49. Statuta Osnovne škole Zrinskih i Frankopana Otočac, te čl. 9. st. 4. Poslovnika o radu Školskog odbora sazivam 5. elektronsku sjednicu Školskog odbora koja će se održati dana 10.04.2017. godine (ponedjeljak)

Za sjednicu se predlaže slijedeći:

DNEVNI RED

1.       Davanje suglasnosti na prijedlog ravnateljice Škole za zasnivanje radnog odnosa na određeno nepuno radno vrijeme (23 sati tjedno) do 60 dana – učitelj biologije u MŠ Otočac,  PŠ Švica i PŠ Kuterevo.

2.       Davanje suglasnosti na prijedlog ravnateljice Škole za zasnivanje radnog odnosa na određeno nepuno radno vrijeme (8 sati tjedno) do 60 dana – učitelj fizike u PŠ Švica.

3.       Davanje suglasnosti na prijedlog ravnateljice Škole za zasnivanje radnog odnosa na određeno nepuno radno vrijeme (18 sati tjedno) do 60 dana – učitelj prirode u MŠ Otočac, PŠ Švica i PŠ Kuterevo.

4.       Davanje suglasnosti na prijedlog ravnateljice Škole za zasnivanje radnog odnosa na određeno puno radno vrijeme (40 sati tjedno) do 60 dana – učitelj matematike u PŠ Švica i PŠ Kuterevo.

5.       Davanje suglasnosti na prijedlog ravnateljice Škole za zasnivanje radnog odnosa na određeno puno radno vrijeme (40 sati tjedno) do 60 dana – učitelj povijesti u MŠ Otočac i PŠ Ličko Lešće.

S poštovanjem,

Predsjednica Školskog odbora

dr.sc.Vlatka Ružić, dipl. oec. v. r.