LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJA

OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH I FRANKOPANA OTOČAC

KLASA: 003-06/17-01/15

URBROJ: 2125/21-11-17-01

U Otočcu, 12.05.2017. god.

Temeljem članka 49. Statuta Osnovne škole Zrinskih i Frankopana Otočac sazivam 9. sjednicu Školskog odbora koja će se održati 15. svibnja 2017. godine (ponedjeljak) s početkom u 15,00 sati u prostorijama Matične škole Otočac.

Za sjednicu se predlaže slijedeći:

DNEVNI RED

1.       Usvajanje Zapisnika sa 4. sjednice Školskog odbora;

2.       Verifikacija Zapisnika sa 5. elektronske sjednice Školskog odbora;

3.       Verifikacija Zapisnika sa 6. elektronske sjednice Školskog odbora;

4.       Verifikacija Zapisnika sa 7. elektronske sjednice Školskog odbora;

5.       Verifikacija Zapisnika sa 8. elektronske sjednice Školskog odbora;

6.       Raskid Ugovora o korištenju sportske dvorane PŠ Vrhovine temeljem zahtjeva grupe građana koju zastupa Milan Grbić od dana 02. svibnja 2017. godine;

7.       Davanje suglasnosti na prijedlog ravnateljice Škole za zasnivanje radnog odnosa na određeno nepuno radno vrijeme (7 sati tjedno) do 60 dana – učitelj hrvatskog jezika u PŠ Švica.

8.       Davanje suglasnosti na prijedlog ravnateljice Škole za zasnivanje radnog odnosa na određeno nepuno radno vrijeme (22 sata tjedno) do 60 dana – učitelj hrvatskog jezika u PŠ Kuterevo.

9.       Donošenje odluke o odabiru najpovoljnije ponude u Natječaju za zakup poslovnog prostora u Osnovnoj školi Zrinskih i Frankopana Otočac, u prizemlju, površine 13 m2.

10.   Razno.

S poštovanjem,

Predsjednica Školskog odbora

Dr.sc.Vlatka Ružić, dipl. oec. v. r.