LORA – Identitet i klasteri u poduzetništvu

Jedna od planiranih projektnih aktivnosti u sklopu školskog projekta LORA – Mali poduzetnik se krije u meni je bila i predavanje na temu identiteta Gacke doline i klastera. U suradnji s našim projektnim parterom HGK - Županijskom komorom Otočac uspješno smo realizirali i tu aktivnost.

Svaki ozbiljni poduzetnik treba poznavati identitet svoga kraja kako bi mogao bolje razvijati i realizirati svoje poduzetničke ideje, posebno ako njegov rad ima dublju društvenu korist, kao što je specifični cilj našeg projekta, a to se odnosi na promidžbu našeg kraja. Stoga je i bolje upoznavanje s identitetom bila neizbježna projektna aktivnost. Uspješno smo je realizirali u suradnji s našim projektnim partnerom HGK – Županijskom komorom Otočac. Predsjednik Županijske komore g. Joso Brajković održao je predavanje na temu identiteta našeg kraja i klastera.

Predavanje je održano u školi uz sve epidemiološke mjere zaštite.

Na koncu predavanja vidjeli smo i naše prve proizvedene i upakirane sapune koje smo izložili u učionici. S nestrpljenjem iščekujemo sljedeće.

ravnateljica Jasminka Devčić, prof.

objavio: Valentina Pajdaković   datum: 27. 10. 2020.

« Listopad 2021 »

21.10.2021. 12:01
INFO Prekid mrezne povezanosti skola s Internetom
Postovani, Danas, 21.10.2021. od 09:30 do 10:20 sati, uslijed radova na infrastrukturi usluge filtriranja nepocudnih sadrzaja doslo je do neplaniranog prekida mrezne povezanosti svih osnovnih i srednjih skola spojenih na ... The post INFO Prekid mrezne povezanosti skola s Internetom appeared first on CARNET.

19.10.2021. 17:08
Potpisan ugovor o nabavi aktivne mrežne opreme u školskim mrežama
Danas je u prostorijama CARNET-a potpisan ugovor kojim započinje druga faza implementacije aktivne mrežne opreme u sklopu programa e-Škole. Ugovor su potpisali predsjednik Uprave Compinga Alojzije Jukić, predsjednik Uprave KING ... The post Potpisan ugovor o nabavi aktivne mrežne opreme u školskim mrežama appeared first on CARNET.