Stranice školskog defektologa

DJELATNOST  DEFEKTOLOGA U ŠKOLSKOJ 2017./2018. GODINI

Školski  defektolog :  Karmen  Orešković , dipl. defektolog – nastavnik razredne  nastave

Raspored rada :

Defektolog OŠ Zrinskih  i  Frankopana  obavlja  svoju  djelatnost  u  MŠ  Otočac te  ostalim područnim  školama u  okolnim  mjestima – Kuterevo, Ličko Lešće , Švica , Vrhovine , Sinac , Čovići , Hrvatsko  Polje , Kompolje , Prozor  i  Lipovlje.

Raspored , zbog  specifičnosti  rada  na  više  škola , odvija  se  po tjednima.

1.  i 3. TJEDAN

PONEDJELJAK   -  MŠ  Otočac

UTORAK  -  MŠ  Otočac , PŠ  Ličko Lešće

SRIJEDA  -  PŠ Kompolje

ČETVRTAK  -  PŠ  Čovići

PETAK  -  PŠ  Sinac

2. i 4.  TJEDAN

PONEDJELJAK  -  MŠ  Otočac

UTORAK  -  MŠ  Otočac

SRIJEDA   -  MŠ  Otočac

ČETVRTAK  -  MŠ  Otočac

PETAK  -  MŠ  Otočac

Radna  prostorija  defektologa  u  MŠ  Otočac  smještena  je  u prizemlju ,  blizu  ulaza  u  školsku  dvoranu TZK – e.

Defektolog  radi  svakodnevno ( 5 školskih  sati ) s  učenicima  koji  imaju  poteškoće  i  kojima  je  potrebna  pomoć  pri  svladavanju  školskih  obveza.

Teškoće  u  učenju  mogu  bit  uvjetovane  slijedećim :

-        oštećenjem  vida

-        oštećenjem  sluha

-        tjelesnim  invaliditetom

-        ispodprosječnim  intelektualnim  sposobnostima

-        specifičnim smetnjama  u  čitanju  i  pisanju , poremećajima  pažnje (pr. ADHD )

-        autizmom

Radno vrijeme: 8,00 - 14,00 sati.

Kontakt  telefon : 053    773 – 562

E – mail :  karmen . oreskovic @ gmail . com

« Veljača 2018 »

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

05.02.2018. 11:45
Obilježite s nama Dan sigurnijeg Interneta
Povodom Dana sigurnijeg Interneta, koji se obilježava u utorak, 6. veljače 2018. godine Nacionalni CERT će s početkom u 12 i 30 sati održati webinar naslovljen "WannaCry - Dani nesigurnog Interneta"