UNICEF projekt Škole za Afriku

Naša škola se uključila u UNICEFOV program Škole za Afriku, kojim se pomaže djeci Afrike da se školuju i tako izađu iz kruga siromaštva. U srijedu 22.3.2017.g., u našoj školi organiziramo prvu akciju prikupljanja novčanih sredstava. Kako ?

Učenici naše Škole donijeli su svoju slikovnicu, knjigu, igračku, CD, DVD, društvene igre, pribor za pisanje, bilježnice,… koje bi mogle pronaći mjesto u nečijem domu. Predmeti će biti izloženi u holu škole od 8.00 do 13.00 sati. Prodajom po popularnim cijenama tj. simboličnim donacijama koje ćemo prikupiti učinit ćemo dobro djelo – pomoći djeci u afričkoj državi Burgina Faso da idu u školu. Pozvani su svi građani da dođu u hol škole i sudjeluju u ovoj jedinstvenoj humanitarnoj akciji.

--------------------------------------------

U akciju se uključio veliki broj učenika u donošenju svojih stvari i u kupnji istih, a posebna zahvala roditeljima što su podržali ovu akciju i dozvolili da njihova djeca donesu u školu svoje igračke! Kupnjom i donacijom su se istakli i djelatnici škole! Osmijeh na licima djece u Africi najveća nam je nagrada za sav trud i odricanja!

objavio: Dario Košćak   datum: 22. 3. 2017.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.