Ukupno: 1001914

Županijska Smotra LiDraNo 2019.

Naša škola bila je domaćin županijske Smotre literarnog, dramskog i novinarskoga stvaralaštva  koja je održana u Gackom pučkom otvorenom učilištu 18.02.2019. s početkom u 10:00 sati. Na Smotri je sudjelovalo 44 učenika i 17-est mentora u nazočnosti izbornika, kazališnog i filmskog redatelja, gospodina Marija Kovača.

Učenici predloženi za državnu Smotru LiDraNo 2019.

U kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa za osnovne škole:

• Katarina Aračić, OŠ dr Franje Tuđmana , Korenica, mentorica Sanja Ramljak, monolog "Mali ratni dnevnik"

U kategoriji skupnih scenskih nastupa za osnovne škole:

• Dramska igra, "Obladi, oblada", OŠ A.G.Matoš Novalja, mentor, Arijana Cimperman, učenici : Karla Vokal, Victoria Dabo, Marija Vidas, Roko Dabo, Tena Milas, Magdalena Šuljić, Ela Ivčić, Lorena Vrbanić, Helena Vrbanić, Nicole Močibob.

• Dramska igra, "Žabac i kraljević, OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac, mentor,Mia Bilović Peitel, učenici: Luka Boban, Mihael Kostelac Jakovac, Dorian Orlić, Karlo Vuković, Paula Djak, Petra Majer, Matea Bićanić, Marija L. Pavelić, David Tonković.

• Dramska igra, "Potraga za znanjem, OŠ dr. Franje Tuđmana Korenica, mentor, Sanja Ramljak, učenici: Katarina Matijević, Meri Šiško, Lucija Gašparović, Zoran Ramljak, Petar Živković, Marta Vukovac, Ana Starčević, Valeria Biondić, Miro Gudelj-Marjanović, Ivana Šapina.

U kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa za srednje škole:

• Dominik Devčić, Srednja škola Otočac, mentor, Slavica Francetić, Monolog Šimurine iz predstave Hamleta u selu Mrduša Donja.

U kategoriji literarnih radova za osnovne škole:

• Stela Budimir, OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac, mentor Dragocjenka Bilović, " Voćni dan jedne mandarine".
  • Leona Jozing, OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac, mentor Mira Krmec, "More i ja".

U kategoriji literarnih radova za srednje škole:

• Nikola Jurković, Srednja škola P. R. Vitezović Senj, mentor, Radica Turina " Nada mnom milijun zvjezdica, a oko mene otajstveno more"
  • Lucija Došen, Strukovna škola Gospić, mentor, Ivanka Dejanović, "Moji geni".

U kategoriji novinarskih radova za srednje škole:

• Paula Matanović, Gimnazija Gospić, mentor, Bosiljka Šarić, " Priredba povodom Božića"

Čestitamo učenicima i mentorima na rezultatima i uloženom trudu.

objavio: Administrator   datum: 20. 2. 2019.

« Svibanj 2024 »