Ispis statistike od 12. 12. 2011.

Ukupno: 1001913
Danas: 2

1. mjesto na 1. Otvorenom Prvenstvu školskih sportskih ekipa u taekwondou

U subotu 2. ožujka 2019. godine u Zagrebu je održano 1. Otvoreno Prvenstvo školskih sportskih ekipa u taekwondou. Prvenstvo je održano u kategoriji učenika/ca 5.-6. razreda i 7.- 8. razreda. Na natjecanju su nastupila 202 natjecatelja iz 20 osnovnih škola.

Osnovnu školu Zrinskih i Frankopana Otočac predstavljala je ekipa učenica koju čine Andrea Bartulac, Karla Lončar i Lara Bićanić, pod vodstvom mentora Nikole Pempera.

U kategoriji učenica 7.-8. razreda, u pojedinačnom dijelu natjecanja u kategoriji do 47 kg, Andrea Bartulac osvojila je 1. mjesto. Karla Lončar osvojila je 1. mjesto u kategoriji do 55 kg.

U ukupnom poretku, ekipa učenica OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac zauzela je 6. mjesto.

Učenicama i mentoru čestitamo na postignutim rezultatima i zahvaljujemo na uloženom trudu.

objavio: Administrator   datum: 4. 3. 2019.