Susret sa svetim Nikolom

PŠ Hrvatsko Polje - Blagdan svetog Nikole, zaštitnika djece, u našoj školi obilježava se svake godine. Za tu prigodu smo se i ove godine posebno pripremili. Pripreme su trajale nekoliko dana, i to sve kako bi razveselili tog umiljatog starca, ali i svoja srca jer dok vjerujemo u njegov dolazak dječja radost će ih i golicati. Kako je obilježavanje proteklo ove godine pročitajte u nastavku.

I ove godine sveti Nikola imao je pune ruke posla, ali i mi. Čizmice su bile ulaštene, a učenici spremni za susret sa svetim Nikolom. S nestrpljenjem su čekali kada će se na vratima škole pojaviti sveti Nikola i donijeti im darove, a kako bi ga što ljepše ugostili, učenici su uvježbavali prigodne pjesme, recitacije i igrokaz. Odlučili su na taj način nagraditi dobrotu tog svetca koju nesebično dijeli svoj djeci svijeta.

Na ovom susretu učenici su naučili i važnu životnu lekciju – kako je lijepo biti nesebičan. A nesebičnima su se pokazali i članovi PD Gromovača iz Otočca koji su pomogli svetom Nikoli u nabavi i pripremi poklona za djecu.

Više o ovom susretu pogledajte u galeriji fotografija.

objavio: Mateja Posavi   datum: 7. 12. 2019.

« Listopad 2021 »

21.10.2021. 12:01
INFO Prekid mrezne povezanosti skola s Internetom
Postovani, Danas, 21.10.2021. od 09:30 do 10:20 sati, uslijed radova na infrastrukturi usluge filtriranja nepocudnih sadrzaja doslo je do neplaniranog prekida mrezne povezanosti svih osnovnih i srednjih skola spojenih na ... The post INFO Prekid mrezne povezanosti skola s Internetom appeared first on CARNET.

19.10.2021. 17:08
Potpisan ugovor o nabavi aktivne mrežne opreme u školskim mrežama
Danas je u prostorijama CARNET-a potpisan ugovor kojim započinje druga faza implementacije aktivne mrežne opreme u sklopu programa e-Škole. Ugovor su potpisali predsjednik Uprave Compinga Alojzije Jukić, predsjednik Uprave KING ... The post Potpisan ugovor o nabavi aktivne mrežne opreme u školskim mrežama appeared first on CARNET.