Dan ružičastih majica: predavanje školske liječnice dr. Soldo Brkić

Dan ružičastih majica u našoj je školi obilježen nizom različitih aktivnosti… Od samog jutra, školske učionice i hodnike ispunila je toplina, šarenilo i veselje učenika, učitelja i svih ostalih djelatnika odjevenih u ružičastu boju. Jer, danas javnosti šaljemo poruku da nasilje nije IN!

Osim zajedničkog fotografiranja te druženja u školskom holu, učenici 7. razrednih odjela poslušali su i vrlo interesantno i poučno predavanje na temu „Nasilje među djecom“ koje je održala naša školska liječnica dr. Sandra Soldo Brkić.

Zahvaljujemo školskoj liječnici dr. Soldo Brkić na održanom predavanju i nadamo se da smo današnjim aktivnostima pomogli učenicima u razumijevanju i prihvaćanju različitosti koje nas okružuju, razvijanju empatije te osjetljivosti za posljedice ismijavanja, isključivanja i svih drugih vrsta neprihvatljivih ponašanja.

Inka Turković

objavio: Valentina Pajdaković   datum: 26. 2. 2020.

« Listopad 2021 »

21.10.2021. 12:01
INFO Prekid mrezne povezanosti skola s Internetom
Postovani, Danas, 21.10.2021. od 09:30 do 10:20 sati, uslijed radova na infrastrukturi usluge filtriranja nepocudnih sadrzaja doslo je do neplaniranog prekida mrezne povezanosti svih osnovnih i srednjih skola spojenih na ... The post INFO Prekid mrezne povezanosti skola s Internetom appeared first on CARNET.

19.10.2021. 17:08
Potpisan ugovor o nabavi aktivne mrežne opreme u školskim mrežama
Danas je u prostorijama CARNET-a potpisan ugovor kojim započinje druga faza implementacije aktivne mrežne opreme u sklopu programa e-Škole. Ugovor su potpisali predsjednik Uprave Compinga Alojzije Jukić, predsjednik Uprave KING ... The post Potpisan ugovor o nabavi aktivne mrežne opreme u školskim mrežama appeared first on CARNET.