Svjetski dan prava potrošača - Zahvalnica našoj školi

Nadasve lijepu  i neočekivanu čestitku, za završetak ove posvema neobične školske godine, dobila je naša škola u sinergiji triju ministarstava.

U povodu Svjetskog dana prava potrošača 2020.  Ministarstvo gospodarstava, poduzetništva i obrta kao odgovor našem timu koji je poslao svoj rad na Natječaj „Kako postati zeleni potrošač“ , dodijelilo je Zahvalnicu našoj Školi i poklonilo Zbornik radova učenika osnovnih i srednjih škola. U Zborniku  se na zavidnom, prvom mjestu, nalazi naš rad. Počašćeni smo ovim pisanim tragom  koji je trajno zabilježio naše ideje o nužnosti očuvanja prirodnog okoliša za održivu budućnost, za sve nas.

Ideju za ovaj rad mentorica Dragocjenka Bilović, prof. ostvarila je s učenicima V.c i VI.b razreda: Lukasom Vuićem, Anom Marković, Katarinom  Dujmović, Emanuelom Markovićem i Matejem Šepcom.

ravnateljica Jasminka Devčić, prof.

objavio: Nerica Orešković   datum: 6. 7. 2020.

« Listopad 2021 »

21.10.2021. 12:01
INFO Prekid mrezne povezanosti skola s Internetom
Postovani, Danas, 21.10.2021. od 09:30 do 10:20 sati, uslijed radova na infrastrukturi usluge filtriranja nepocudnih sadrzaja doslo je do neplaniranog prekida mrezne povezanosti svih osnovnih i srednjih skola spojenih na ... The post INFO Prekid mrezne povezanosti skola s Internetom appeared first on CARNET.

19.10.2021. 17:08
Potpisan ugovor o nabavi aktivne mrežne opreme u školskim mrežama
Danas je u prostorijama CARNET-a potpisan ugovor kojim započinje druga faza implementacije aktivne mrežne opreme u sklopu programa e-Škole. Ugovor su potpisali predsjednik Uprave Compinga Alojzije Jukić, predsjednik Uprave KING ... The post Potpisan ugovor o nabavi aktivne mrežne opreme u školskim mrežama appeared first on CARNET.