Dan sjećanja na Vukovar

18. studenoga 2016. učenici i djelatnici naše Škole prvi školski sat prigodnim programom i paljenjem svijeća, na dostojan su način obilježili Veliki dan hrvatske povijesti. Edukativni kulturno- povijesni program započeo je minutom šutnje za poginule branitelje i civilne žrtve Domovinskoga rata.

Edukativni kulturno- povijesni program započeo je minutom šutnje za poginule branitelje i civilne žrtve Domovinskoga rata. Potom su učenici VIII.a razreda pod vodstvom učiteljice Povijesti Viktorije Cvitković, mag. educ. prezentirali povijesnu kronologiju događaja popraćenu glazbom, videozapisima i prigodnim stihovima. Dvoje učenika iz VII.c razreda u dijaloškom je obliku potaklo teme iz domovinskoga odgoja s porukom“ Što bi svaki osnovnoškolac trebao znati o Domovinskom ratu.“ Program je završio dramskom igrom „Za Vukovar“ koju su uprizorili učenici VIII.a razreda . U povijesnim odorama i kolonom sjećanja učenici su iskazali ponos kojim se štuju hrvatski branitelji i voli svoja domovina.

Svečanoj koloni pridružili su se svi učenici i učitelji Škole i zajedničkim paljenjem svijeća poslali svoju poruku mira Gradu Heroju.

Dragocjenka Bilović

objavio: Administrator   datum: 18. 11. 2016.

« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.