Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

PŠ Sinac- I ove godine učenici naše škole odali su počast i tradicionalno, kao i svake godine obilježili Dan sjećanja na žrtvu Vukovara.

Obilježavanje Dana sjećanja na žrtvu Vukovara u PŠ Sinac započeo je čitanjem prigodnih tekstova i izradom plakata na zadanu temu. Nakon toga učenici su zajedno sa svojim učiteljima otišli do mjesne crkve gdje smo se pomolili za sve stradale i pokojne. Molitvu je predvodio vlč. Stanko Smiljanić. Po povratku iz crkve učenici su paljenjem svijeća ispred  škole odali počast žrtvi Vukovara kod modela Vukovarskog tornja, koji su za ovu prigodu izrađivali uz pomoć učitelja i spremačice.

objavio: Petra Janković   datum: 20. 11. 2016.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.