Nama su dani prekratki, a Vama predugi…

Susret naših učenika i korisnika Doma za starije i nemoćne pobudio je neskrivene emocije i iskrenu radost jednih i drugih. Nakon školske božićne priredbe, nastavljajući svakogodišnju tradiciju i ovog prosinca svesrdno smo se odazvali pozivu naših vremešnih prijatelja.

Za program i organizaciju susreta pobrinule su se učiteljice Jadranka Prša i Dragocjenka Bilović. Proveli smo  zajedno jedan nezaboravan blok sat u kojem se nije pitalo za koliko zvoni. Devedeset minuta bez odmora i duboki naklon odličnoj publici.

Ovim su se riječima učenici obratili korisnicima Doma za starije i nemoćne.

Draga i predraga publiko!

Nekako smo se navikli da dio programa s naših školskih priredaba pokažemo i vama. To nam je dobar, lijep i plemenit razlog da se malo podružimo. Ono što je navrednije od svega je to, da svaki susret jednako priželjkujemo i da se istim žarom veselimo.

Tako se razvilo prijateljstvo koje se ne mjeri po godinama i uzrastu, nego po onome što u srcima gajimo.

Nama su dani prekratki, a vama predugi. Zato smo sretni što će vam današnji dan brže proći. Svjesni smo toga da će se u vama probuditi mnoga sjećanja i uspomene. Nije grehota ni suzu pustiti ako će ona zamijeniti barem jednu tabletu i olakšati nostalgiju.

Već smo se do sada upoznali s nekima od vas, s učiteljicom, s bakama, djedovima, tetama, stričevima. Znamo da svatko od vas u ovom trenutku pomišlja na svoje najdraže. To je prirodno i ljudski.

Zato ćemo se potruditi da vam sjećanja budu što vedrija i ljepša.

Jako nam je stalo do vašeg osmjeha i nadamo se da ćemo ga uspjeti izmamiti.

Evo, što vam nudimo na našem današnjem jelovniku.

Veliku zdjelu iskrenosti.

Pun tanjur veselja.

Čašu ljubavi .

Desert: slatki zagrljaj

Sve to nalazi se umotano u božićnom paketu našeg programa.

Pođimo ga otvoriti.

Dragocjenka Bilović

objavio: Administrator   datum: 27. 12. 2016.

« Veljača 2018 »

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

05.02.2018. 11:45
Obilježite s nama Dan sigurnijeg Interneta
Povodom Dana sigurnijeg Interneta, koji se obilježava u utorak, 6. veljače 2018. godine Nacionalni CERT će s početkom u 12 i 30 sati održati webinar naslovljen "WannaCry - Dani nesigurnog Interneta"