Božićna priredba PŠ Kompolje i PŠ Hrvatsko Polje

PŠ Hrvatsko Polje - Božić je blagdan zajedništva, a mi smo svoje zajedništvo blagovali sa susjednom PŠ Kompolje koja je bila domaćin ovogodišnje božićne priredbe. Radost svakoga od nas umnožila se dijeljenjem s drugima - učenicima, učiteljima, roditeljima i ostalim gostima. Svoju radost dijelimo i s vama riječju i fotografijom. Čitajte, gledajte i uživajte.

Božićnom priredbom učenici PŠ Kompolje i PŠ Hrvatsko Polje obilježili su kraj prvoga obrazovnog razdoblja i početak božićnih blagdana. Domaćin priredbe bila je PŠ Kompolje koju su za tu priliku posjetili roditelji učenika, župnik don Anđelko Kaćunko i ostali gosti. Svečani program priredile su učiteljice Marina, Danijela i Mateja uz veliku pomoć svojih učenika.

Sve okupljene na početku  priredbe pozdravila je učiteljica Marina, a potom je kratak pozdrav uputio i župnik don Anđelko. Priredbu su vodili učenici Renato i Natalia, a na radost zajedništva sve prisutne pozvali su učenici svojom prvom izvedbom, pjesmom Radujte se narodi. O ljepoti Božića i božićnih blagdana govorili su i pjevali u brojnim recitacijama i pjesmama, igrokazima, ali i plesom. Raspjevane i rasplesane bile su i učiteljice. Bilo je to pravo predblagdansko slavlje. Završnom izvedbom učenici su svim prisutnima poželjeli sretan Božić i Novu godinu. Za svoj nastup nagrađeni su velikim pljeskom publike, a usljedile su i pojedinačne čestitke nakon nastupa.  Druženje se nastavilo i nakon priredbe, učenici u razredu uz igru i slatku božićnu trpezu, a učitelji i roditelji uz kavu i kolače u zbornici.

objavio: Mateja Posavi   datum: 29. 12. 2016.

« Veljača 2018 »

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

05.02.2018. 11:45
Obilježite s nama Dan sigurnijeg Interneta
Povodom Dana sigurnijeg Interneta, koji se obilježava u utorak, 6. veljače 2018. godine Nacionalni CERT će s početkom u 12 i 30 sati održati webinar naslovljen "WannaCry - Dani nesigurnog Interneta"