Božićna priredba PŠ Kompolje i PŠ Hrvatsko Polje

PŠ Hrvatsko Polje - Božić je blagdan zajedništva, a mi smo svoje zajedništvo blagovali sa susjednom PŠ Kompolje koja je bila domaćin ovogodišnje božićne priredbe. Radost svakoga od nas umnožila se dijeljenjem s drugima - učenicima, učiteljima, roditeljima i ostalim gostima. Svoju radost dijelimo i s vama riječju i fotografijom. Čitajte, gledajte i uživajte.

Božićnom priredbom učenici PŠ Kompolje i PŠ Hrvatsko Polje obilježili su kraj prvoga obrazovnog razdoblja i početak božićnih blagdana. Domaćin priredbe bila je PŠ Kompolje koju su za tu priliku posjetili roditelji učenika, župnik don Anđelko Kaćunko i ostali gosti. Svečani program priredile su učiteljice Marina, Danijela i Mateja uz veliku pomoć svojih učenika.

Sve okupljene na početku  priredbe pozdravila je učiteljica Marina, a potom je kratak pozdrav uputio i župnik don Anđelko. Priredbu su vodili učenici Renato i Natalia, a na radost zajedništva sve prisutne pozvali su učenici svojom prvom izvedbom, pjesmom Radujte se narodi. O ljepoti Božića i božićnih blagdana govorili su i pjevali u brojnim recitacijama i pjesmama, igrokazima, ali i plesom. Raspjevane i rasplesane bile su i učiteljice. Bilo je to pravo predblagdansko slavlje. Završnom izvedbom učenici su svim prisutnima poželjeli sretan Božić i Novu godinu. Za svoj nastup nagrađeni su velikim pljeskom publike, a usljedile su i pojedinačne čestitke nakon nastupa.  Druženje se nastavilo i nakon priredbe, učenici u razredu uz igru i slatku božićnu trpezu, a učitelji i roditelji uz kavu i kolače u zbornici.

objavio: Mateja Posavi   datum: 29. 12. 2016.

« Srpanj 2018 »

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.