Valentinovo u našoj školi

PŠ Sinac- Sve više volite, svakog dana, svakog jutra. Danas više nego jučer, a mnogo manje nego sutra!

Dan zaljubljenih ili Valentinovo učitelji i učenici Područne škole Sinac obilježili su izradom prigodnih crteža, pisanjem prigodnih tekstova onima koje vole, te izradom školskog panoa.

U sklopu građanskog odgoja učenici su izrađivali srca i prigodne čestitke povodom Valentinova. U školi se osjećao duh Valentinova. Veliko srce krasi naš školski pano, a dvoje zaljubljenih se skrilo ispod jednog kišobrana kako bi se zaštitilo od kiše ljubavi, a pjesmica govori upravo ovako:

Na kraju knjige trava
na travi rosa
i jedan dječak plavi
i jedna djevojčica bosa.

I taj dječak plavi
pogazi travu
pogazi rosu
i poljubi djevojčicu bosu.

Kišobran za dvoje
kišobran za dvoje
kišobran za dvoje.

Kako to izgleda u našoj školi, možete pogledati u fotogaleriji.

objavio: Petra Janković   datum: 16. 2. 2017.

« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.