Vesele maškare u našoj školi

PŠ Sinac- Iako najkraći mjesec u godini, veljača je i više nego ispunjena različitim  aktivnostima. Osim što je ''mjesec ljubavi'', veljaču obilježava i tradicionalni maskenbal.  Naša škola je i ove godine napravila bal pod maskama u kojem su se pojavili različiti šareni i veseli likovi.

Stiglo vrijeme karnevala,
Vrijeme plesa,
Vrijeme šala,
Za sve maske divni dani,
Raspjevani,
Razigrani.
Maskenbal, maskenbal,
Svatko voli maskenbal,
Iza maske lice kriti
Netko drugi tada biti.“

Jadranka Čunčić Bandov

I ove smo godine čuvali tradiciju i 28. veljače 2017. obilježili zadnji dan maškara. Našom malom ali veselom školom odzvanjali su zvuci glazbe i plesa veselih kauboja, klaunova, gusara, Batmana, Supermana i mnogih drugih. Učenici su pokazali da se i ove godine žele zabaviti sa svojim učiteljima i tako proslaviti završetak maškara.

Zasladili su se i krafnama koje se tradicionalno peku u vrijeme poklada. Uživali su u raznim igricama s balonima, pjesmi i plesu. I ovaj put smo pokazali da smo spremni opustiti se i zabaviti te svojom kreativnošću, veseljem i smijehom uljepšati život u našoj školi.

objavio: Petra Janković   datum: 3. 3. 2017.

« Siječanj 2018 »

22.01.2018. 10:40
Novo CARNET-ovo natjecanje: „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET pokreće novo natjecanje pod nazivom „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ namijenjeno svim osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj.

19.01.2018. 10:22
Webinar: Going Mobile - promjena termina održavanja webinara
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s HUPE i TESOL EVO ICT4ELT organizira webinar pod nazivom „Going mobile“. Zbog spriječenosti predavača, webinar koji se trebao održati u utorak, 23. siječnja bit će održan u nedjelju, 21. siječnja 2018. godine od 15 do 16 sati, a vodit će ga profesor Jose Antonio da Silva i profesorica Marijana Smolčec.