Mentor i učenici OŠ Zrinskih i Frankopana prvaci Austrije

Robo Cup Junior Austrian Open 2017

održanom 21. i 22. travnja u gradu Weiz, 30 km od Graza

ekipa Robo Otočac osvojila prvo mjesto

u disciplini Rescue Line Primary (Robotsko praćenje crte i spašavanje) u konkurenciji 47 ekipa iz Austrije, Južne Koreje, Hrvatske, Irana i Jordana

Pobjedu su ostvarili članovi : Ivica Banić , učenik sedmog C razreda

Mihovil Bićanić , učenik šestog C razreda

i njihov mentor    Igor Naprta ,diplomirani inženjer strojarstva,

nastavnik Tehničke kulture i Informatike

Na podiju

Pokraj borilišta

Osvojeni pehar i majica kluba i ekipe

Mi roboti pozdravljamo vas

Očekuje nas (i robote) teška robota za slijedeća dva natjecanja  Robo Bum Maribor (Slovenija) 16.5. i za Montesilvano kraj Pescare (Italija) 27. i 28.5.

objavio: Igor Naprta   datum: 24. 4. 2017.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.