Vukovar

Učenici 8. razreda sudjelovali su u projektu „Posjet učenika osmih razreda Vukovaru“ od 16. do 18 svibnja 2017. godine. Svoje dojmove i doživljaje nakon posjeta Vukovara učenici su  izrazili  napravivši   plakate na temu „Osmaši u Vukovaru.“ Kroz dvodnevni posjet učenici su puno toga naučili o vrijednostima Domovinskog rata  kao i  o  Bitki za Vukovar.

Evo kako su doživjeli terensku nastavu:

Na izletu u Vukovaru najviše mi se svidio posjet bolnici koja je bila sustavno bombardirana i uništavana od strane agresora. U bolnici su se nalazili žene, djeca, ranjenici , straci i  nemoćni. Svidio mi se i posjet vojarni i predavanje o vojnom naoružanju. Izlet u Vukovar je vrlo poučan i svi bi ga trebali posjetiti.

Mateo Fajdetić 8. c

Ovo je bilo jedno veliko iskustvo i smatram da bi svatko barem jednom u životu trebao posjetiti Vukovar iz razloga jer je to ipak grad koji je najviše stradao i propatio u Domovinskom ratu. Meni je taj grad probudio veliku ljubav prema domovini i istinski ponos i zahvalnost.

Paola Pleša 8. a

Kako to izgleda pogledajte u našoj galeriji.

Viktorija Cvitković

objavio: Administrator   datum: 25. 5. 2017.

« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.