Školo, sretan ti rođendan!

PŠ Kompolje i PŠ Hrvatsko Polje - Rođendan je poseban dan u životu svakog čovjeka, ali nimalo manje važan nije kada se slavi i obilježava rođendan neke ustanove, organizacije, udruge i sl. Posebna radost je proslaviti rođendan škole koja je jedan od važnih čimbenika u životu svakog čovjeka. Upravo tako – radosno smo proslavili i mi rođendan naše škole.

Učenici PŠ Kompolje i PŠ Hrvatsko Polje okupili su se u Kompolju na svečanoj priredbi povodom obilježavanja Dana škole. Učenice iz Hrvatskog Polja pripremile su igrokaz – eko razgovor između dviju roda te školske šale, a učenici iz Kompolja nekoliko veselih pjesama uz pratnju udaraljki. Zajedno su provjerili svoje znanje o školi u malom kvizu znanja. Nakon svečane priredbe, učenici su proslavili rođendan škole u igri, balonima, ukusnoj hrani i piću, kako to inače biva na svakoj rođendanskoj proslavi.

Kako je izgledala proslava u oku kamere, pogledajte u galeriji fotografija.

objavio: Mateja Posavi   datum: 30. 5. 2017.

« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.