Školo, sretan ti rođendan!

PŠ Kompolje i PŠ Hrvatsko Polje - Rođendan je poseban dan u životu svakog čovjeka, ali nimalo manje važan nije kada se slavi i obilježava rođendan neke ustanove, organizacije, udruge i sl. Posebna radost je proslaviti rođendan škole koja je jedan od važnih čimbenika u životu svakog čovjeka. Upravo tako – radosno smo proslavili i mi rođendan naše škole.

Učenici PŠ Kompolje i PŠ Hrvatsko Polje okupili su se u Kompolju na svečanoj priredbi povodom obilježavanja Dana škole. Učenice iz Hrvatskog Polja pripremile su igrokaz – eko razgovor između dviju roda te školske šale, a učenici iz Kompolja nekoliko veselih pjesama uz pratnju udaraljki. Zajedno su provjerili svoje znanje o školi u malom kvizu znanja. Nakon svečane priredbe, učenici su proslavili rođendan škole u igri, balonima, ukusnoj hrani i piću, kako to inače biva na svakoj rođendanskoj proslavi.

Kako je izgledala proslava u oku kamere, pogledajte u galeriji fotografija.

objavio: Mateja Posavi   datum: 30. 5. 2017.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.