Dan škole OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac

Svake godine posljednji petak u mjesecu svibnju naša škola obilježava Dan škole. Ove školske godine 26. svibnja 2017. održan je tradicionalni turnir u malom nogometu i košarci u kojem su sudjelovali  učenici razrednih odjela IV.-VIII. razreda. Nakon tri školska sata redovne nastave prigodnim programom u kino dvorani Gackog pučkog otvorenog učilišta učenici i nastavnici OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac svečano su obilježili Dan škole pod vodstvom prof. Mire Krmec.

Sve uzvanike, učitelje, roditelje i učenike  pozdravila je v.d. ravnateljice Ana Marija Cvitković, nabrojivši  s ponosom  uspjehe  svojih učenika i učitelja na brojnim natjecanjima u znanju i u sportskim disciplinama. Sve nazočne v.d. ravnateljica je ovom prilikom podsjetila kako je OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac uključena u pilot projekt e-Škole, koji ima cilj jačanje osnovnoškolskog sustava i osposobljavanja učenika za daljnje školovanje i cjeloživotno učenje.

U ime župana Ličko-senjske županije dr. Darka Milinovića kao njegova izaslanica prisutnima se obratila dožupanica Renata Hodak,dosadašnja ravnateljica OŠ Zrinskih i Frankopana  Otočac. Obećala je veliku podršku Županije svim dobrim  projektima važnih za razvoj svih škola.

Zanimljiv, kreativan program i za dobro raspoloženje svih prisutnih pobrinuli su se učenici koji su  nas razveselili pjesmom, glumom i prigodnim recitacijama koje su zajedno sa svojim učiteljima vrijedno pripremali tijekom školske godine.

objavio: Administrator   datum: 31. 5. 2017.

« Prosinac 2017 »

04.12.2017. 10:31
CARNet domaćin međunarodnog partnerskog sastanka projekta CRISS
U siječnju 2017. godine Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet priključila se međunarodnom projektu CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) koji se provodi u okviru programa Europske unije Obzor 2020.

01.12.2017. 09:19
NATO vježba "Cyber Coalition 2017"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet sudjelovala je u desetoj po redu NATO vježbi zaštite NATO i nacionalnih računalnih sustava pod nazivom "Cyber Coalition 2017".