Dan škole OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac

Svake godine posljednji petak u mjesecu svibnju naša škola obilježava Dan škole. Ove školske godine 26. svibnja 2017. održan je tradicionalni turnir u malom nogometu i košarci u kojem su sudjelovali  učenici razrednih odjela IV.-VIII. razreda. Nakon tri školska sata redovne nastave prigodnim programom u kino dvorani Gackog pučkog otvorenog učilišta učenici i nastavnici OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac svečano su obilježili Dan škole pod vodstvom prof. Mire Krmec.

Sve uzvanike, učitelje, roditelje i učenike  pozdravila je v.d. ravnateljice Ana Marija Cvitković, nabrojivši  s ponosom  uspjehe  svojih učenika i učitelja na brojnim natjecanjima u znanju i u sportskim disciplinama. Sve nazočne v.d. ravnateljica je ovom prilikom podsjetila kako je OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac uključena u pilot projekt e-Škole, koji ima cilj jačanje osnovnoškolskog sustava i osposobljavanja učenika za daljnje školovanje i cjeloživotno učenje.

U ime župana Ličko-senjske županije dr. Darka Milinovića kao njegova izaslanica prisutnima se obratila dožupanica Renata Hodak,dosadašnja ravnateljica OŠ Zrinskih i Frankopana  Otočac. Obećala je veliku podršku Županije svim dobrim  projektima važnih za razvoj svih škola.

Zanimljiv, kreativan program i za dobro raspoloženje svih prisutnih pobrinuli su se učenici koji su  nas razveselili pjesmom, glumom i prigodnim recitacijama koje su zajedno sa svojim učiteljima vrijedno pripremali tijekom školske godine.

objavio: Administrator   datum: 31. 5. 2017.

« Srpanj 2018 »

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.