NATJECANJE U ZNANJU I KREATIVNOSTI „ČITANJEM DO ZVIJEZDA“

U petak 18.12.2020. u našoj školi je održana školska razina natjecanja „Čitanjem do zvijezda“ za OŠ. Tema ovogodišnjeg natjecanja bila je „U svijetu knjiga“.

Na natjecanju su sudjelovali sljedeći učenici:

1. Lukas Devčić (8.B)
  2. Matija Cvitković (6.C)
  3. Lukas Vujić (6.C)
  4. Simona Devčić (6.C)
  5. Lovro Mlinarić (6.C)
  6. Dorian Orlić (7.A)
  7. Isabel Krema (7.A)
  8. Karlo Vuković (7.A)

Na županijskoj razini natjecanja koja će se održati u ožujku 2021. godine našu školu će predstaviti učenici koji su ostvarili najveći broj bodova:

1. Isabel Krema
  2. Dorian Orlić
  3. Matija Cvitković

Knjižničarke, Silva Orešković i Maja Brajković

objavio: Silva Orešković   datum: 22. 12. 2020.

Kviz za učenike 3. razreda- GODINA U ZNAKU ŠEGRTA HLAPIĆA

Dana 9.travnja 2013.god. (utorak) u 12,30 sati u školskoj knjižnici održat će  se Kviz za poticanje čitanja.

U kvizu će sudjelovati učenici 3.a i 3.b razreda naše škole.

Ove godine će se navršiti stotinu godina od prvog objavljivanja dječjeg romana „Čudnovate zgode šegrta Hlapića“ hrvatske književnice Ivane Brlić-Mažuranić,pa ćemo ovim kvizom i obilježiti taj značajan događaj - 100. rođendan prvog hrvatskog dječjeg pustolovnog romana!!!

Dakle,tema kviza je djelo ČUDNOVATE  ZGODE  ŠEGRTA  HLAPIĆA, Ivane Brlić-Mažuranić.

Silva Orešković,prof. i mag.bibl.

Učenici 3.a i 3.b razreda  su nas oduševili svojim odgovorima na kvizu "Čudnovate zgode šegrta Hlapića".

Odgovarali su brzo i točno. S malom  razlikom u  bodovima  pobjedili su učenici 3.b razreda.

Učenici su nagrađeni knjigama koje će ih sjećati na sudjelovanju u Kvizu za poticanje čitanja.

Čestitamo učenicima 3.b razreda i zahvaljujemo se učiteljima Davoru Fajdetiću i Nikoli Mandariću na suradnji!

Knjižničarke

Aktivnosti i događanja u knjižnici

Kviz za poticanje čitanja

Dana 24.04.2012.g. (utorak) u 12,30 sati u školskoj knjižnici održat će se KVIZ ZA POTICANJE ČITANJA.

U kvizu će sudjelovati učenici IV.a, IV.b, IV.c i IV.d razreda.

Tema kviza je djelo DRUŽBA PERE KVRŽICE, Mate Lovraka.

Silva Orešković, prof. i mag.bibl.

« Studeni 2021 »

26.11.2021. 20:02
INFO Uspostava stabilne mrezne povezanosti Splitsko-dalmatinske
Postovani, Zaprimili smo informaciju od pruzatelja usluge Odasiljaci i veze d.o.o. da su otklonili smetnju te da ne ocekuju daljnje poteskoce. Zahvaljujemo korisnicima na strpljenju i razumijevanju. S postovanjem, — ... The post INFO Uspostava stabilne mrezne povezanosti Splitsko-dalmatinske appeared first on CARNET.

26.11.2021. 08:59
Webinar: Scientix srijeda
U sklopu ciklusa webinara pod nazivom ,,Scientix srijeda" u srijedu, 1. prosinca 2021. s početkom u 19 sati održati će se drugi webinar u nizu. Webinar je namijenjen svim odgojno-obrazovnim djelatnicima ... The post Webinar: Scientix srijeda appeared first on CARNET.