PŠ Hrvatsko Polje

Mama u pjesmi za Majčin dan

PŠ Hrvatsko Polje - Majka je djetetu jedna od najvažnijih osoba u odrastanju ii životu. Kao takva dobila je i posebno mjestu u godini – Majčin dan. Dan je to u čast majkama i majčinstvu, a obilježava se diljem svijeta drugu nedjelju u mjesecu svibnju. Kao i dosadašnjih godina, tako i ove, obilježili smo ga na poseban način, onako kako to samo majke zaslužuju.

Učenici su u opisu svojih majki najčešće koristili riječi poput draga, lijepa, nježna, blaga, dobra…baš kakva zna često biti i poezija u književnosti. Stoga smo odlučili majke smjestiti u pjesmu i pokloniti im ono najljepše – tople riječi! U galeriji fotografija pročitajte pjesme naših učenika i pogledate vesele okvire u koje su ih smjestili.

Majke, sretan Vam Majčin dan!

objavio: Mateja Posavi   datum: 15. 5. 2019.

« Prosinac 2021 »

30.11.2021. 13:17
CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021"
Vlade, državne institucije, organizacije i kompanije u svojem djelovanju sve više koriste kibernetički prostor što dovodi do većeg rizika od hakerskih napada. Upravo se hakerski napadi danas smatraju najvećom prijetnjom ... The post CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021" appeared first on CARNET.

30.11.2021. 12:32
Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola
Već od sljedećeg tjedna, kao dio aktivnosti zajednice praktičara u sklopu II. faze programa e-Škole, kreće provedba drugog ciklusa regionalnih skupova namijenjenih svim ravnateljima osnovnih i srednjih škola kao i predstavnicima ... The post Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola appeared first on CARNET.