PŠ Hrvatsko Polje

Božićna i novogodišnja priredba

PŠ Hrvatsko Polje - Već tradicionalno u našoj školi organiziramo božićnu i novogodišnju priredbu kojom želimo razveseliti naše učenike, roditelje i ostale goste te im približiti radost i ljepotu nadolazećih blagdana. Prema izrazu njihova lica reklo bi se da smo to uspjeli.

Program svečane božićne i novogodišnje priredbe bio je šarolik i bogat. Pjevale su se adventske i božićne pjesme, plesalo, glumilo i recitiralo prigodne recitacije. Izvođači su  dočarali radost Božića, unijeli svjetlost u srca te pokazali da su zajedništvo i ljubav najvažniji pokloni koje možemo darovati svojim bližnjima. U završnom djelu priredbe učenici su animirali i roditelje na sudjelovanje. Postavili su im nekoliko zimskih zagonetki i tako ih izazvali da na iste pronađu rješenja. Druženje smo završili kuglicama, i to čokoladnim, koje je pripremila mama Davorka Rukavina. Bilo je to ujedno i malo iznenađenje.

U tom duhu želimo i vam čestit Božić i uspješniju Novu godinu!

Galeriju fotografija.

objavio: Mateja Posavi   datum: 19. 12. 2019.

« Prosinac 2021 »

30.11.2021. 13:17
CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021"
Vlade, državne institucije, organizacije i kompanije u svojem djelovanju sve više koriste kibernetički prostor što dovodi do većeg rizika od hakerskih napada. Upravo se hakerski napadi danas smatraju najvećom prijetnjom ... The post CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021" appeared first on CARNET.

30.11.2021. 12:32
Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola
Već od sljedećeg tjedna, kao dio aktivnosti zajednice praktičara u sklopu II. faze programa e-Škole, kreće provedba drugog ciklusa regionalnih skupova namijenjenih svim ravnateljima osnovnih i srednjih škola kao i predstavnicima ... The post Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola appeared first on CARNET.