PŠ Hrvatsko Polje

Topli prosinac – 20 dana dobrote

PŠ Hrvatsko Polje - I ove godine dobrota je u našu školu ušla na velika vrata u sklopu projekta 20 dana dobrote. Učinila je tako prosinac toplim, a svijet u kojem živimo ljepšim.

Zajednički osmišljenim aktivnostima učenici su, šireći dobrotu, unijeli pozitivan duh u svoj razred, školu i dom. Malim koracima mijenjali su svijet u kojem žive. Pomagali su jedni drugima, roditeljima, bližnjima i prijateljima, pisali pisma i zahvale, hranili životinje u školskom dvorištu, govorili jedni drugima poticajne i lijepe riječi, družili se s onima s kojime se u razredu inače manje druže, darivali prijatelje, skupljali stvari za djecu u sklopu projekta Škole za Afriku, izrađivali božićne čestitke i pisali tajna pisma, uređivali učionicu u svoj radni prostor. Jednostavno, čineći dobro naučili su što je dobrota i na koncu bili i ostali sretni.

U evaluaciji aktivnosti pomogao nam je dnevnik Tragovima sreće. Pojedine stranice tog dnevnika koristili smo nakon učinjenih dobrih djela. Djeci je to dodatno pomoglo u razumjevanju učinjenog na zabavan način. Čak su poželjeli isti dobiti pod bor.

I na kraju ovog projekta možemo reći kako je lijepo činiti dobra djela ne samo za Božić nego i tijekom cijele godine. Tu odluku smo donijeli za 2020. godinu. Pridružite nam se i vi!

Pogledajte galeriju fotografija.

objavio: Mateja Posavi   datum: 10. 1. 2020.

« Prosinac 2021 »

30.11.2021. 13:17
CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021"
Vlade, državne institucije, organizacije i kompanije u svojem djelovanju sve više koriste kibernetički prostor što dovodi do većeg rizika od hakerskih napada. Upravo se hakerski napadi danas smatraju najvećom prijetnjom ... The post CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021" appeared first on CARNET.

30.11.2021. 12:32
Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola
Već od sljedećeg tjedna, kao dio aktivnosti zajednice praktičara u sklopu II. faze programa e-Škole, kreće provedba drugog ciklusa regionalnih skupova namijenjenih svim ravnateljima osnovnih i srednjih škola kao i predstavnicima ... The post Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola appeared first on CARNET.