PŠ Hrvatsko Polje

LORA - Briga o biljkama

PŠ Hravtsko Polje - Proveli smo posljednu planiranu aktivnost u projektu LORA - Mali poduzetni se krije u meni u ovoj nastavnoj godini. Više pročitajte u nastavku.

Projekt LORA - Mali poduzetnik se krije u meni, u ovoj nastavnoj godini, završili smo s aktivnostima brige za posađene biljke. Okopali smo ih, nagrnuli povrće i rasadili dio matičnjaka i metvice jer nam jako dobro napreduje. Svjedoci smo toga da što male ruke od srca rade to dobro i uspjeva. Vrt će tijekom praznika obići spremačica i djeca kako bi bili u toku zbivanja života biljaka. Veselimo se branju i sušenju biljaka te nastavku projektnih aktivnosti u novoj školskoj godini.

Svaki rad i trud se nagrađuje. Svoj djeci za trud i  marljivost dodijeljenje su digitalne značke Mali vrtlar.

Galerija fotografija.

objavio: Mateja Posavi   datum: 8. 7. 2020.

« Studeni 2021 »

26.11.2021. 20:02
INFO Uspostava stabilne mrezne povezanosti Splitsko-dalmatinske
Postovani, Zaprimili smo informaciju od pruzatelja usluge Odasiljaci i veze d.o.o. da su otklonili smetnju te da ne ocekuju daljnje poteskoce. Zahvaljujemo korisnicima na strpljenju i razumijevanju. S postovanjem, — ... The post INFO Uspostava stabilne mrezne povezanosti Splitsko-dalmatinske appeared first on CARNET.

26.11.2021. 08:59
Webinar: Scientix srijeda
U sklopu ciklusa webinara pod nazivom ,,Scientix srijeda" u srijedu, 1. prosinca 2021. s početkom u 19 sati održati će se drugi webinar u nizu. Webinar je namijenjen svim odgojno-obrazovnim djelatnicima ... The post Webinar: Scientix srijeda appeared first on CARNET.