PŠ Hrvatsko Polje

Razredna božićna i novogodišnja priredba

PŠ Hrvatsko Polje - Svake godine u povodu nadolazećih blagdana organiziramo prigodnu priredbu kojoj se vesele i djeca i roditelji. Ove godine zbog epidemiološke situacije nismo bili u mogućnosti organizirati priredbu kao što je to bilo dosadašnjih godina, ali kako djeci ne bi oduzeli tu radost odlučili smo organizirati manju priredbu u razredu.

U toploj razrednoj atmosferi ove godine organizirali smo priredbu skromnije nego prethodnih godina. Priredba se održala u krugu učenika i učitelja. Pjevale su se i recitirale prigodne božićne i novogodišnje pjesme. Među sobom su se tajni prijatelji darovali čestitkom i na kraju smo se zajedno okupili u molitvi i paljenju četvrte svijeće na adventskom vjenčiću. U pravom slislu riječi šećer na kraju bio je kolač koji je pripremila mama Davorka. S osmjehom na licu i radošću u srcu čestitali smo si nadolazeće blagdane.

Pogledajte galeriju fotografija.

objavio: Mateja Posavi   datum: 28. 12. 2020.

« Prosinac 2021 »

30.11.2021. 13:17
CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021"
Vlade, državne institucije, organizacije i kompanije u svojem djelovanju sve više koriste kibernetički prostor što dovodi do većeg rizika od hakerskih napada. Upravo se hakerski napadi danas smatraju najvećom prijetnjom ... The post CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021" appeared first on CARNET.

30.11.2021. 12:32
Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola
Već od sljedećeg tjedna, kao dio aktivnosti zajednice praktičara u sklopu II. faze programa e-Škole, kreće provedba drugog ciklusa regionalnih skupova namijenjenih svim ravnateljima osnovnih i srednjih škola kao i predstavnicima ... The post Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola appeared first on CARNET.