PŠ Hrvatsko Polje

Natječaj DUZS – osvojeno 2. i 3. mjesto

Državna uprava za zaštitu i spašavanje objavila je i ove školske godine natječaj za izradu likovnih, literarnih i foto radova djece i mladih predškolskog, osnovnoškolskog i srednjoškolskog uzrasta te djece i mladih s posebnim obrazovnim potrebama iz Republike Hrvatske na temu katastrofa i snaga sustava civilne zaštite. Likovne radove poslali su i učenici naše škole te zasluženo osvojili drugo i treće mjesto na županijskoj razini.

Prijavili smo četiri likovna rada, a dva rada učenika PŠ Hrvatsko Polje, u mentorstvu učiteljice Mateja Posavi, osvojila su priznanja. Poplavu u selu naslikala je učenica drugog razreda Lana Škorić u kombiniranoj likovnoj tehnici vodenih boja i tuša te osvojila treće mjesto. Veliki požar u stambenoj zgradi naslikala je kombiniranom likovnom tehnikom crnog flomastera i tempera učenica drugog razreda Dolores Rukavina i osvojila drugo mjesto. Priznanje su im uručili djelatnici Ureda državne uprave za zaštitu i spašavanje iz Gospića.

U galeriji fotografija pogledajte dodjelu priznanja i radove učenica.

objavio: Mateja Posavi   datum: 11. 6. 2019.

Static HTML

« Prosinac 2021 »

30.11.2021. 13:17
CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021"
Vlade, državne institucije, organizacije i kompanije u svojem djelovanju sve više koriste kibernetički prostor što dovodi do većeg rizika od hakerskih napada. Upravo se hakerski napadi danas smatraju najvećom prijetnjom ... The post CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021" appeared first on CARNET.

30.11.2021. 12:32
Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola
Već od sljedećeg tjedna, kao dio aktivnosti zajednice praktičara u sklopu II. faze programa e-Škole, kreće provedba drugog ciklusa regionalnih skupova namijenjenih svim ravnateljima osnovnih i srednjih škola kao i predstavnicima ... The post Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola appeared first on CARNET.