PŠ Hrvatsko Polje

Dobro došli u školu!

PŠ Hrvatsko Polje - Prvi dan škole željno se iščekuje i rijetko zaboravlja. Odbrojavanje je završilo i na prvi zvuk zvona i naši učenici krenuli su u nove školske pobjede. Već prvog dana na vratima škole dočekale su ih poticajne poruke, a novouređeni razred izmamio im je još veći osmjeh na lice. Bilo je veselo i zabavno.

Od ove školske godine brojniji smo razredni odjel. Pohađaju ga dvije učenice trećeg razreda, jedan učenik drugog i dvije učenice prvog razreda. Učenici su u školu stigli u pratnji svojih roditelja. Nakon pozdrava i dobrodošlice koje je uputila učiteljica Mateja Posavi uslijedili su i prvi zadatci za djecu ali i roditelje. Učenici su crtali ruke koje će im biti imaginarna pomoć u učenju i radu tijekom školske godine, a roditelji su imali kratko predavanje o poticajnim riječima i rečenicama koje je pripremila učiteljica Mateja. Na kraju predavanja napisali su nekoliko poticajnih riječi za svoju djecu i stavili ih u dječje poštanske sandučiće. Tako je već prvog dana škola započela u pozitivnom ozračju.

Sretana vam i uspješna nova školska godina!

Galerija fotografija.

objavio: Mateja Posavi   datum: 10. 9. 2019.

Static HTML

« Studeni 2021 »

26.11.2021. 20:02
INFO Uspostava stabilne mrezne povezanosti Splitsko-dalmatinske
Postovani, Zaprimili smo informaciju od pruzatelja usluge Odasiljaci i veze d.o.o. da su otklonili smetnju te da ne ocekuju daljnje poteskoce. Zahvaljujemo korisnicima na strpljenju i razumijevanju. S postovanjem, — ... The post INFO Uspostava stabilne mrezne povezanosti Splitsko-dalmatinske appeared first on CARNET.

26.11.2021. 08:59
Webinar: Scientix srijeda
U sklopu ciklusa webinara pod nazivom ,,Scientix srijeda" u srijedu, 1. prosinca 2021. s početkom u 19 sati održati će se drugi webinar u nizu. Webinar je namijenjen svim odgojno-obrazovnim djelatnicima ... The post Webinar: Scientix srijeda appeared first on CARNET.