PŠ Hrvatsko Polje

Susret sa svetim Nikolom

PŠ Hrvatsko Polje - Blagdan svetog Nikole, zaštitnika djece, u našoj školi obilježava se svake godine. Za tu prigodu smo se i ove godine posebno pripremili. Pripreme su trajale nekoliko dana, i to sve kako bi razveselili tog umiljatog starca, ali i svoja srca jer dok vjerujemo u njegov dolazak dječja radost će ih i golicati. Kako je obilježavanje proteklo ove godine pročitajte u nastavku.

I ove godine sveti Nikola imao je pune ruke posla, ali i mi. Čizmice su bile ulaštene, a učenici spremni za susret sa svetim Nikolom. S nestrpljenjem su čekali kada će se na vratima škole pojaviti sveti Nikola i donijeti im darove, a kako bi ga što ljepše ugostili, učenici su uvježbavali prigodne pjesme, recitacije i igrokaz. Odlučili su na taj način nagraditi dobrotu tog svetca koju nesebično dijeli svoj djeci svijeta.

Na ovom susretu učenici su naučili i važnu životnu lekciju – kako je lijepo biti nesebičan. A nesebičnima su se pokazali i članovi PD Gromovača iz Otočca koji su pomogli svetom Nikoli u nabavi i pripremi poklona za djecu.

Više o ovom susretu pogledajte u galeriji fotografija.

objavio: Mateja Posavi   datum: 7. 12. 2019.

Static HTML

« Prosinac 2021 »

30.11.2021. 13:17
CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021"
Vlade, državne institucije, organizacije i kompanije u svojem djelovanju sve više koriste kibernetički prostor što dovodi do većeg rizika od hakerskih napada. Upravo se hakerski napadi danas smatraju najvećom prijetnjom ... The post CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021" appeared first on CARNET.

30.11.2021. 12:32
Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola
Već od sljedećeg tjedna, kao dio aktivnosti zajednice praktičara u sklopu II. faze programa e-Škole, kreće provedba drugog ciklusa regionalnih skupova namijenjenih svim ravnateljima osnovnih i srednjih škola kao i predstavnicima ... The post Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola appeared first on CARNET.