PŠ Hrvatsko Polje

Dobro se dobrim vraća

PŠ Hrvatsko Polje - Dobro se dobrim vraća, poslovica je to koju često čujemo u životu, a postoje i primjeri kada se ista i obistini. Dobro se ove školske godine vratilo našim učenicima. Kako? Pročitajte u nastavku.

U mjesecu prosincu proveli smo projekt 20 dana dobrote. Svaki dan činili smo neko dobro djelo, a u evaluaciji aktivnosti te kao poticaj u razvoju kreativnosti, empatije, samopouzdanja i zahvalnosti kod djece pomogao nam je dnevnik Tragovima sreće. O korištenju istog upoznali smo i urednicu, a ona nam je odlučila vrati istom mjerom, dobro vratiti dobrim, točnije nagraditi djecu za učinjena dobra djela. Na adresu škole stigao je jedan dnevnik na poklon kojeg ćemo tako moći koristiti i dalje u radu i planiranim projektima.

Hvala!

objavio: Mateja Posavi   datum: 21. 1. 2020.

Static HTML

« Prosinac 2021 »

30.11.2021. 13:17
CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021"
Vlade, državne institucije, organizacije i kompanije u svojem djelovanju sve više koriste kibernetički prostor što dovodi do većeg rizika od hakerskih napada. Upravo se hakerski napadi danas smatraju najvećom prijetnjom ... The post CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021" appeared first on CARNET.

30.11.2021. 12:32
Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola
Već od sljedećeg tjedna, kao dio aktivnosti zajednice praktičara u sklopu II. faze programa e-Škole, kreće provedba drugog ciklusa regionalnih skupova namijenjenih svim ravnateljima osnovnih i srednjih škola kao i predstavnicima ... The post Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola appeared first on CARNET.