PŠ Hrvatsko Polje

Blagoslov škole

PŠ Hrvatsko Polje - Kako kao vjernici primamo svećenika u kuću da blagoslovi naš dom, ove godine na inicijativu župnika don Anđelka Kaćunka blagoslovili smo i prostorije škole. Učitelji i učenici, vjernici, rado su sudjelovali na tom događaju.

Nakon blagoslova kuća u Hrvatskom Polju župnik don Anđelko Kaćunko blagoslovio je i školu i sve koji u njoj borave. Za tu prigodu pripremili smo stol kao što smo pripremali prethodnih dana i u svojim kućama. Na stol smo  stavili svijeću, drveni križ kojeg su izradili sami učenici, blagoslovljenu voda i dječju Bibliju koju imamo u našoj razrednoj knjižnici. Nakon blagoslova don Anđelku smo dali dar za župu –  mirisnu vrećica koju su izradili naši učenici, a moći će je staviti u ormar koja će tako čuvati misnice od moljaca. Prigodni dar dobili smo i mi - kalendar i sličice svetaca.

Pogledajte galeriju fotografija.

objavio: Mateja Posavi   datum: 23. 1. 2020.

Static HTML

« Prosinac 2021 »

30.11.2021. 13:17
CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021"
Vlade, državne institucije, organizacije i kompanije u svojem djelovanju sve više koriste kibernetički prostor što dovodi do većeg rizika od hakerskih napada. Upravo se hakerski napadi danas smatraju najvećom prijetnjom ... The post CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021" appeared first on CARNET.

30.11.2021. 12:32
Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola
Već od sljedećeg tjedna, kao dio aktivnosti zajednice praktičara u sklopu II. faze programa e-Škole, kreće provedba drugog ciklusa regionalnih skupova namijenjenih svim ravnateljima osnovnih i srednjih škola kao i predstavnicima ... The post Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola appeared first on CARNET.