PŠ Hrvatsko Polje

Odgovorno gospodarimo otpadom

PŠ Hrvatsko Polje - U sklopu provedbe projekta Gospodarenje otpadom učenici su uz redovito odvajanje smeća u spremnike za otpad u školi, koje su sami izradili, počeli to činiti i u svojim domaćinstvima. Prikupljene plastične boce donijeli su u školu i od njih napravili novi proizvod – hranilice za ptice. Obojali su ih, napunili žitom i pričvrstili na ogradu u školskom dvorištu.

Kroz ovaj projekt učimo djecu od malih nogu čuvati okoliš, razvrstavati otpad, upoznajemo s procesom reciklaže i kako se od otpada ili nekog starog predmeta može napraviti novi predmet za uporabu, a na koncu razvijamo i njihovu ekološku svijest. Vrijeme koje provodimo u aktivnostima ovog projekta je zanimljivo i korisno. Učimo za život!

Pogledajte galeriju fotografija.

objavio: Mateja Posavi   datum: 7. 3. 2020.

Static HTML

« Prosinac 2021 »

30.11.2021. 13:17
CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021"
Vlade, državne institucije, organizacije i kompanije u svojem djelovanju sve više koriste kibernetički prostor što dovodi do većeg rizika od hakerskih napada. Upravo se hakerski napadi danas smatraju najvećom prijetnjom ... The post CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021" appeared first on CARNET.

30.11.2021. 12:32
Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola
Već od sljedećeg tjedna, kao dio aktivnosti zajednice praktičara u sklopu II. faze programa e-Škole, kreće provedba drugog ciklusa regionalnih skupova namijenjenih svim ravnateljima osnovnih i srednjih škola kao i predstavnicima ... The post Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola appeared first on CARNET.