PŠ Hrvatsko Polje

LORA - Obrada zemlje

PŠ Hrvatsko Polje - LORA aktivnosti u sklopu projekta Mali poduzetnik se krije u menu brzim koracima idu naprijed. Na red je stigla i obrada zemlje za sadnju autohtnih biljaka našeg kraja. U ovoj aktivnosti svoje snage uložili su i roditelji.

Prvi dan bez padalina u ožujku poslužio nam je za nove aktivnosti u projektu. Započeli smo s obradom zemlje u školskom dvorištu. Vrijedne ruke tate Damira pobrinule su se da predviđena zemlja za sadnju autohtonih biljaka našeg kraja bude za tu aktivnost i spremna. No, prije toga zemlja će proći još jednu fazu obrade - usitnjavanje. I to je u skorom planu, čim se zemlja prosuši.

Ovoga puta nismo bili direktno uključeni u aktivnost, ali smo gledali i učili. I to nam je puno značilo.

Pogledajte gelriju fotografija

objavio: Mateja Posavi   datum: 7. 3. 2020.

Static HTML

« Prosinac 2021 »

30.11.2021. 13:17
CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021"
Vlade, državne institucije, organizacije i kompanije u svojem djelovanju sve više koriste kibernetički prostor što dovodi do većeg rizika od hakerskih napada. Upravo se hakerski napadi danas smatraju najvećom prijetnjom ... The post CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021" appeared first on CARNET.

30.11.2021. 12:32
Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola
Već od sljedećeg tjedna, kao dio aktivnosti zajednice praktičara u sklopu II. faze programa e-Škole, kreće provedba drugog ciklusa regionalnih skupova namijenjenih svim ravnateljima osnovnih i srednjih škola kao i predstavnicima ... The post Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola appeared first on CARNET.