PŠ Hrvatsko Polje

LORA - Briga o biljkama

PŠ Hravtsko Polje - Proveli smo posljednu planiranu aktivnost u projektu LORA - Mali poduzetni se krije u meni u ovoj nastavnoj godini. Više pročitajte u nastavku.

Projekt LORA - Mali poduzetnik se krije u meni, u ovoj nastavnoj godini, završili smo s aktivnostima brige za posađene biljke. Okopali smo ih, nagrnuli povrće i rasadili dio matičnjaka i metvice jer nam jako dobro napreduje. Svjedoci smo toga da što male ruke od srca rade to dobro i uspjeva. Vrt će tijekom praznika obići spremačica i djeca kako bi bili u toku zbivanja života biljaka. Veselimo se branju i sušenju biljaka te nastavku projektnih aktivnosti u novoj školskoj godini.

Svaki rad i trud se nagrađuje. Svoj djeci za trud i  marljivost dodijeljenje su digitalne značke Mali vrtlar.

Galerija fotografija.

objavio: Mateja Posavi   datum: 8. 7. 2020.

Static HTML

« Prosinac 2021 »

30.11.2021. 13:17
CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021"
Vlade, državne institucije, organizacije i kompanije u svojem djelovanju sve više koriste kibernetički prostor što dovodi do većeg rizika od hakerskih napada. Upravo se hakerski napadi danas smatraju najvećom prijetnjom ... The post CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021" appeared first on CARNET.

30.11.2021. 12:32
Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola
Već od sljedećeg tjedna, kao dio aktivnosti zajednice praktičara u sklopu II. faze programa e-Škole, kreće provedba drugog ciklusa regionalnih skupova namijenjenih svim ravnateljima osnovnih i srednjih škola kao i predstavnicima ... The post Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola appeared first on CARNET.