PŠ Hrvatsko Polje

LORA - Vrećice iznenađenja

PŠ Hrvatko Polje - Projektne aktivnosti u sklopu projekta LORA - Mali poduzetnik se krije u meni priveli smo kraju. Ostaje nam samo promovirati projekt i razvijati nove ideje. Projekt Mali poduzetnik se krije u meni s ovim ne završava nego nastavlja putivati kroz vijeme.

Projektna skupina Mali vrtlari je svoje projektne aktivnosti završila izradom malih kuverti od recikliranog papira. Učenici su uz pomoć učiteljice Mateja Posavi Došen izradili i ukrasili kuverte, a na koncu ih i napunili sjemenom matičnjaka. Kuvertice će biti dio ambalaže sapuna i svatko tko ga dobije imat će malo iznenađenje. Uz eko sapune koji su izuzetno dobri dobit će i sjeme matičnjaka koje će moći posijati u teglice ili vrt. S našim sapunima zadovoljstvo je dvostruko!

objavio: Mateja Posavi   datum: 28. 11. 2020.

Static HTML

« Prosinac 2021 »

30.11.2021. 13:17
CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021"
Vlade, državne institucije, organizacije i kompanije u svojem djelovanju sve više koriste kibernetički prostor što dovodi do većeg rizika od hakerskih napada. Upravo se hakerski napadi danas smatraju najvećom prijetnjom ... The post CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021" appeared first on CARNET.

30.11.2021. 12:32
Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola
Već od sljedećeg tjedna, kao dio aktivnosti zajednice praktičara u sklopu II. faze programa e-Škole, kreće provedba drugog ciklusa regionalnih skupova namijenjenih svim ravnateljima osnovnih i srednjih škola kao i predstavnicima ... The post Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola appeared first on CARNET.