PŠ Hrvatsko Polje

Sveti Nikola donisi prije svega radost

PŠ Hrvatsko Polje - Sveti Nikola bio je biskup, a danas je svetac, zaštitnik djece i pomoraca, poznat kao lik koji djecu svake godine 6. prosinca obraduje darovima. Tako je bilo i ove godine. Obradovao je naše mališane kod kuće ali i u školi. Poklone su zaslužili jer su bili vrijedni i dobri, a ponajviše zato jer su se u tom nastavnom tjednu mnogim aktivnostima prisjetili njima najdražeg svetca.

Tjedan u kojem se obilježava spomendan Sveti Nikola obilježili smo raznim aktivnostima i tako smo se prisjetili lika i djela svetog Nikole. U suradnji s vjeroučiteljem Berislavom Kostelcom uredili smo pano na temu svetog Nikole, pisala su se pisma, uređivale čizmice od kolaž papira i pričale priče. Posebna aktivnost je bila napuniti čizmicu porukama sa željama za druge. Čitajući iste dobro smo se nasmijali. I tako je prigodno završilo obilježavanje spomendana – u dječjem smijehu.

Ponedjeljak jutro dočekali su ih u školi slatki paketići koje su za djecu osigurali Grad Otočac i Gacko pučko otvoreno učilište Otočac.

Pogledajte galeriju fotografija.

objavio: Mateja Posavi   datum: 8. 12. 2020.

Static HTML

« Prosinac 2021 »

30.11.2021. 13:17
CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021"
Vlade, državne institucije, organizacije i kompanije u svojem djelovanju sve više koriste kibernetički prostor što dovodi do većeg rizika od hakerskih napada. Upravo se hakerski napadi danas smatraju najvećom prijetnjom ... The post CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021" appeared first on CARNET.

30.11.2021. 12:32
Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola
Već od sljedećeg tjedna, kao dio aktivnosti zajednice praktičara u sklopu II. faze programa e-Škole, kreće provedba drugog ciklusa regionalnih skupova namijenjenih svim ravnateljima osnovnih i srednjih škola kao i predstavnicima ... The post Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola appeared first on CARNET.