PŠ Hrvatsko Polje

Blagdanski ugođaj

PŠ Hratsko Polje - Božić je jedan od najdražih katoličkih blagdana. Slavi se rođenje Isusa Krista. Za taj blagdan posebno se pažnja pridaje uređenju prostora u kojem boravimo ili živimo kako bi na poseban način osjetili duh tog blagdana. S tom namjerom uredili smo školske prostorije i mi.

Uz pomoć spremačice Bogdanke Lavrnja i učiteljice Mateje Posavi Došen učenici su uredili školski prostor za nadolazeće blagdane, posebno Božić kojem se svi najviše raduju. Uz neizostavno kićenje bora i uređenje panoa na temu nadolazećih blagdana i zime našao se i jedan poseban pano kojeg smo posvetili dvama dragim svetcima. Jedan je sveti Nikola, a drugi sveta Lucija.

Fotografije sve prikazuju pa ih pogledajte u galeriji.

objavio: Mateja Posavi   datum: 21. 12. 2020.

Static HTML

« Prosinac 2021 »

30.11.2021. 13:17
CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021"
Vlade, državne institucije, organizacije i kompanije u svojem djelovanju sve više koriste kibernetički prostor što dovodi do većeg rizika od hakerskih napada. Upravo se hakerski napadi danas smatraju najvećom prijetnjom ... The post CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021" appeared first on CARNET.

30.11.2021. 12:32
Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola
Već od sljedećeg tjedna, kao dio aktivnosti zajednice praktičara u sklopu II. faze programa e-Škole, kreće provedba drugog ciklusa regionalnih skupova namijenjenih svim ravnateljima osnovnih i srednjih škola kao i predstavnicima ... The post Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola appeared first on CARNET.