PŠ Hrvatsko Polje

Maškare, ča mogu maškare

PŠ Hrvatsko Polje - Vrijem maškara ili kako se još popularno zna zvati peto godišnje doba donijelo je svoje promjene u životu i radu naše škole. Aktivnosti svih nastavnih predmeta bile su pod utjecajem tih vremenskih promjena. Kako je proteklo pogledajte u nastavku.

Ove godine odlučili smo provesti dva nastavna dana pod maskama. Tako maskirani pratili smo nastavne sadržaje radeći i razmišljajući kao netko drugi – onaj lik kojeg smo tih dana predstavljali.

Izradili smo i vlastite maske ali na pomalo neobičan način. Nismo ih mogli nositi već smo njima ukrasili razredni pano. Kombiniranom likovnom tehnikom: flomasteri i tkanina izradili smo vesele maske. Baš takve učinile su razrednu atmosferu veselijom.

Pogledajte naše aktivnosti na eTwinningu, a fotografije u galeriji fotografija

objavio: Mateja Posavi   datum: 19. 2. 2021.

Static HTML

« Prosinac 2021 »

30.11.2021. 13:17
CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021"
Vlade, državne institucije, organizacije i kompanije u svojem djelovanju sve više koriste kibernetički prostor što dovodi do većeg rizika od hakerskih napada. Upravo se hakerski napadi danas smatraju najvećom prijetnjom ... The post CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021" appeared first on CARNET.

30.11.2021. 12:32
Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola
Već od sljedećeg tjedna, kao dio aktivnosti zajednice praktičara u sklopu II. faze programa e-Škole, kreće provedba drugog ciklusa regionalnih skupova namijenjenih svim ravnateljima osnovnih i srednjih škola kao i predstavnicima ... The post Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola appeared first on CARNET.