PŠ Hrvatsko Polje

NajGEO fotografija - ZIMA

PŠ Hrvatsko Polje - Uključili smo se ove zime u školski projekt NajGEO fotografija – ZIMA. Za učenike je to bila jedna zanimljiva i opuštajuća aktivnost. Skitali su i fotografirali svoje mjesto i na kraju zaslužili pohvalu.

Natječaj NajGEO fotografija organiziran je s ciljem da pokažemo ljepotu prirode zaustavljenu u jednom trenu i da taj prizor ostane zabilježen zauvijek. Voditelj je učiteljica geografije Ines Marković, a naši učenici uz mentorstvo učiteljice Mateje Posavi Došen prijavili su se na natječaj. Za svoje fotografije zaslužili su pohvalnice.

Više o projektu možete pogledati na poveznici u nastavku.

NajGEO fotografija - ZIMA

Fotografije pogledajte u galeriji.

objavio: Mateja Posavi   datum: 25. 2. 2021.

Static HTML

« Prosinac 2021 »

30.11.2021. 13:17
CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021"
Vlade, državne institucije, organizacije i kompanije u svojem djelovanju sve više koriste kibernetički prostor što dovodi do većeg rizika od hakerskih napada. Upravo se hakerski napadi danas smatraju najvećom prijetnjom ... The post CARNET sudjeluje u NATO međunarodnoj vježbi ,,Cyber Coalition 2021" appeared first on CARNET.

30.11.2021. 12:32
Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola
Već od sljedećeg tjedna, kao dio aktivnosti zajednice praktičara u sklopu II. faze programa e-Škole, kreće provedba drugog ciklusa regionalnih skupova namijenjenih svim ravnateljima osnovnih i srednjih škola kao i predstavnicima ... The post Prijavite se na e-Škole regionalne skupove za ravnatelje i osnivače škola appeared first on CARNET.