PŠ Hrvatsko Polje

Posjet Nove TV našoj školi

PŠ Hrvatsko Polje – Područne škole u malim mjestima u zadnje virijeme pobuđuju veliki interes i sve više se o njima raspravlja zbog specifičnosti rada, organizacije nastave i broja djece. OŠ Zrinskih i Frankopana ima 10 područnih škola, a kako izgleda jedan nastavni dan u jednoj od njih, PŠ Hrvatsko Polje, željela je otkriti novinarska ekipa Nove Tv, emisije Provjerono.

PŠ Hravtsko Polje posjetila je novinarska ekipa Nove TV, emisije Provjereno, gdje je s učiteljicom, učenicima i spremačicom provela jedan nastavni dan. Nastava se izvodila u učionici i školskom dvorištu prema rasporedu sati, a novinarka i snimatelj zabilježili su one njima zanimljive kadrove i izjave. Za učenike je ovo bilo jedno veliko iskustvo koje će pamtiti cijeli život. Bilo je to za njih zabavno ali i poučno.

Na kraju nastavnog dana učenici su zamijenili uloge s novinarkom Majom Medaković te saznali sve što ih je zanimalo o njemom zanimanju, dok je učiteljica preuzela oko kamere snimatelja Danijela Pavelića. Kako je to izgledalo pogledajte u kratkom video uratku u nastavku.

Mateja Posavi Došen

objavio: Mateja Posavi Došen   datum: 21. 9. 2022.

Static HTML

« Svibanj 2024 »