PŠ Prozor

Aktivnosti u PŠ Prozor tijekom 2017./2018. školske godine

Tijekom nastavne godine u PŠ Prozor su se, uz redovnu nastavu, provodile i različite aktivnosti,radionice i obilježavanja blagdana i važnijih datuma.

Učenici su, uz nazočnost učitelja, roditelja, mlađe djece i župnika, obilježili Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje,blagdan mjesta sudjelovanjem na Svetoj Misi u župnoj crkvi, blagdan sv.Nikole pjevanjem, darivanjem djece slatkišima i izradom radova na temu blagdana.Obilježeno je sjećanje na stradali grad Vukovar u Domovinskom ratu, upoznavanjem s događajima, paljenjem svijeća za sve stradale, te izradom likovnih i literarnih radova na tu temu. Prigodnim programom i veselicom  obilježili smo Božić i završetak 1.polugodišta, Uskrs. U Tjednu otvorenih vrata naše škole,kroz stvaralačke i glazbene aktivnosti, izložbom dječjih radova, sportskim natjecanjima u igrama spretnosti i brzine, uz nazočnost roditelja, obilježen je  Dan škole. Provodeći različite radionice izražavali smo stvaralaštvo izrađivanjem čestitki povodom Valentinova, Majčinog dana i Dana očeva. Uređivali smo okoliš, sadili cvijeće, ukrašavali prostore naše škole izradom radova od prirodnih materijala. Proslavljali smo rođendane i svoje uspjehe na kraju nastavne godine.

Fotografije možete pogledati u fotogaleriji.

objavio: Vera Delač   datum: 19. 6. 2018.

Static HTML