Istraživačko učenje u razrednoj nastavi

U OŠ Vežica, Rijeka 25. listopada 2019. godine  održan je međužupanijski, jednodnevni stručni skup za voditelje županijskih stručnih vijeća učitelja razredne nastave iz Istarske, Primorsko-goranske i Ličko-senjske županije.

Voditelj: Ivana Jurjević- Jovanović, viša savjetnica za                                                           razrednu nastavu

Predavači: izv.prof.dr.sc. Petra Pejić

izv.prof.dr.sc. Dunja Anđić

Ivana Jurjević- Jovanović, viša savjetnica

Ciljevi:

- prepoznati i procijeniti važnost istraživačkog učenja i mogućnosti organiziranja istraživačkog učenja u procesu učenja i poučavanja

- analizirati, sintetizirati i generalizirati znanje o značaju motivacije u stvaranju kvalitetne nastave prirode i društva

- prepoznati učinkovite primjere za motiviranje učenika u nastavi prirode i društva

- prepoznati važnost istraživačkog učenja i njegove mogućnosti u procesu učenja i poučavanja

- analizirati rad županijskih stručnih vijeća za proteklo razdoblje

objavio: ANA-MARIJA Cvitković   datum: 28. 10. 2019.

« Studeni 2021 »

26.11.2021. 20:02
INFO Uspostava stabilne mrezne povezanosti Splitsko-dalmatinske
Postovani, Zaprimili smo informaciju od pruzatelja usluge Odasiljaci i veze d.o.o. da su otklonili smetnju te da ne ocekuju daljnje poteskoce. Zahvaljujemo korisnicima na strpljenju i razumijevanju. S postovanjem, — ... The post INFO Uspostava stabilne mrezne povezanosti Splitsko-dalmatinske appeared first on CARNET.

26.11.2021. 08:59
Webinar: Scientix srijeda
U sklopu ciklusa webinara pod nazivom ,,Scientix srijeda" u srijedu, 1. prosinca 2021. s početkom u 19 sati održati će se drugi webinar u nizu. Webinar je namijenjen svim odgojno-obrazovnim djelatnicima ... The post Webinar: Scientix srijeda appeared first on CARNET.